• Украина, Луганская обл. г. Лисичанск

Лисичанський завод залізобетонних виробів.

Колективне підприємство «Лисичанський завод залізобетонних виробів» – це сучасне багатопрофільне підприємство, яке здійснює весь комплекс виготовлення і доставки залізобетонних виробів своїм клієнтам. Наше підприємство має 60-ти річну історію якості і надійності, що служить міцним фундаментом для довгострокового партнерства. Ми виконуємо роботи з виготовлення понад сто найменувань продукції різного ступеня складності та обсягу, дотримуючись найвищих стандартів, підтверджених відповідними сертифікатами, згідно з чинними ГОСТами та ТУ. Вдосконалюючись, розвиваючись і впроваджуючи сучасні європейські технології КП «ЛЗ ЗБВ» завжди знаходиться в процесі зростання і розвитку.

Виробництво – це наш другий дім і ми будемо раді зробити нашу співпрацю більш продуктивним і взаємовигідним!

Історія заводу

1960

Дата народження заводу

Відповідно до наказу на Луганскхімстрой від 27 серпня 1960 року № 184 та наказом Луганського радгоспу № 781 від 26 серпня 1960 був створений Комбінат виробничих підприємств № 1 в місті Пролетарську. в складі тресту “Лісхімстройматеріали”
1965

Пріказ № 39

23 березня 1965 року наказом № 39 заводу виробничих підприємств № 1 був перейменований в Лисичанський завод залізобетонних виробів.
1971

Передано Березовський крейдяний кар'єр

У лютому 1971 року до складу заводу на правах цеху був переданий Березовський крейдяний кар’єр, утворений в серпні 1962 року, який раніше входив до складу Сєверодонецького кар’єроуправління тресту «Северодонецкхімстройматеріали», і Борівської кар’єр піску.
1976

Були побудовані адміністративно-побутовий корпус

З 1976 року території головного бази були побудовані адміністративно-побутовий корпус, криті полігони для виробництва залізобетонних виробів, допоміжні бокси для матеріального складу і гаража, адміністративно-побутове приміщення для бетонно-розчинного цеху, побутові приміщення на всіх полігонах залізобетонного цеху і в допоміжних цехах заводу . Поряд з будівництвом нових об’єктів проводилася реконструкція старих, впроваджувалася нова техніка і технологія, модернізувалося устаткування, удосконалювалася організація виробництва і праці. Були придбані нові великовантажні кар’єрні автомобілі, автобуси для підвезення працівників заводу, модернізувалося устаткування, удосконалювалася організація виробництва і праці, були придбані та замінені мостові і козлові крани та інше обладнання залізобетонного цеху. Були організовані нові допоміжні служби: ремонтно-механічний цех, ремонтно-будівельна дільниця.
1979

Боровського кар'єра

На базе Березовского мелового карьера был построен и введен в эксплуатацию в мае 1979 года цех производства извести, которая используется для производства силикатного кирпича, газосиликатных изделий, применяется в химической, металлургической, сельскохозяйственной отраслях.
На заводе открыли столовую для приема пищи, пекарню для выпечки хлебобулочных изделий, для контроля за здоровьем работающих был оборудован медицинский пункт, оснащенный всем необходимым оборудованием для профилактики и лечения.
1985

Сєвєродонецький піщаний кар'єр

Сєвєродонецький піщаний кар’єр, введений в експлуатацію в 1985 році замість Боровського кар’єра
піску, розташований в північному напрямку на відстані 10 км від міста Лисичанська.
1995

Нова форма правління

У 1995 році колектив обрав нову форму правління і з 17 лютого 1995 року і по теперішній час – це Колективне Підприємство «Лисичанський завод залізобетонних виробів».
2006

Збори працівників

З 7 червня 2006 року збори працівників трудового колективу обрала директором-головою правління заводу Козіонову Ольгу Олександрівну. Грунтовна теоретична підготовка Козіоновой О. А., глибокі практичні знання виробництва, принциповість, вимогливість, працьовитість, взаємна повага керівника і підлеглих сприяли утворенню міцного, працездатного колективу заводу.
2020

Завод сьогодні

Сьогодні завод – сучасне багатопрофільне підприємство, яке здійснює весь комплекс виготовлення і доставки продукції своїм замовникам. Всі виробничі об’єкти КП «ЛЗ ЗБВ» розташовані на трьох майданчиках. Проммайданчик головний бази розташована в північно-західній частині міста Лисичанська. На ній розташовані: бетонно-розчинний цех, залізобетонний цех, ремонтно-механічний цех, паросиловими цех, гараж та інші допоміжні споруди. Березовський крейдяний кар’єр з видобутку і переробці крейди розташований в західному напрямку на відстані 6,4 км від міста Лисичанська.

Галерея заводу і продукції