• Украина, Луганская обл. г. Лисичанск

Доставка і оплата

Наше підприємство, в рамках сервісу для клієнтів, надає послуги доставки будівельних матеріалів на об’єкт, як по Луганській області, так і по всій території України. Нижче, спробуємо донести до Вас деякі нюанси і варіанти, які можуть виникнути, при здійсненні даної послуги.

Про доставку:

Вартість доставки залежить від декількох змінних: вага, габарити, фізичний стан, упаковка – вантажу, що перевозиться, а також від наявності вільного автотранспорту, для конкретної доставки. Якщо Вам необхідна доставка бетону, ЗБВ, цегли, металопрокату, вапна, піску, щебеню та інших будівельних матеріалів, ми готові запропонувати послуги доставки автотранспортом вантажопідйомністю від 1 до 35 тонн. Якщо потрібна вивантаження, є варіант доставки машиною з краном-маніпулятором, вартість останнього трохи дорожче ніж машини без маніпулятора. Доставку будматеріалів машиною з маніпулятором здійснюємо в основному по Луганській області. Також виробляємо доставку продукції по Україні, в цьому випадку перевезення здійснюється фурами і самоскидами вантажопідйомністю від 10 до 35 тонн. Фактична вартість доставки вантажним транспортом в основному залежить від відстані до об’єкта, ваги і об’єму будматеріалів.


Про терміни:

Часовий термін процесу доставки, за умови наявності необхідних Вам будматеріалів на складі або виробництві, залежить від віддаленості об’єкта від складу. У межах Луганської області, можлива доставка «день в день». Територією України – «з сьогодні на завтра».


Про приймання товару:

Все претензії по якості матеріалів приймаються згідно ДСТУ та ГОСТів, при цьому товар повинен перебувати на кузові машини, яка його привезла, тобто до вивантаження. Після процесу розвантаження, всі ризики переходять від продавця до покупця.


Про доставку бетонів і розчинів:

Здійснюється авто міксерами об’ємом від 4 до 7 м. Куб. Вартість доставки бетону залежить від обсягу і відстані до Вашого об’єкта. Відстань визначається від бетонно-розчинного цеху заводу КП «ЛЗЗБВ». Зазвичай при купівлі бетону від замовника потрібно надати наступну інформацію: марка, обсяг бетону або розчину. Якщо потрібен бетон з доставкою в Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, то слід вказати точний адрес або орієнтири Вашого об’єкту. На підставі отриманої інформації менеджер вважатиме загальну вартість бетону з доставкою на об’єкт. Важливий момент – бетони і розчини доставляємо тільки по території Луганської області, так як «життя» стандартного бетонного розчину складає всього 2-4 години без застосування спеціальних сповільнювачів схоплювання бетонної суміші. За погодженням із замовником можуть бути застосовані добавки і модифікатори, які впливають на рухливість, легкоукладальність бетонної суміші, що регулюють час її схоплювання в бік збільшення або зменшення. В зимовий час застосовуються противоморозні добавки. За більш детальною інформацією звертайтеся в виробничо-технічний відділ КП «ЛЗЗБВ», реквізити для зв’язку на сторінці контакти


Oплата:

– Готівкою в касі підприємства

– Безготівковий розрахунок з ПДВ


Про повернення товару:

Бетони і розчини – поверненню не підлягають. Всі будівельні матеріали, які виготовляються «на замовлення» – поверненню не підлягають і замовляються на умовах 100% -ної передоплати. У всіх інших випадках, процес повернення здійснюється відповідно до чинного закону України «Про повернення товару» при дотриманні умов, що не пошкоджений товар, дотримана цілісність упаковки. Зворотній доставка на склад здійснюється за рахунок покупця. Після чого, оформляється документально повернення товару та проводиться повернення коштів покупцеві, у встановлений законом термін.


Транспорт яким доставляємо будівельні матеріали:

Довгомір вантажопідйомністю 20 т.

Вантажна машина з краном-маніпулятором

Автоміксери до 7м3, для перевезення бетонів і розчинів


Самоскид грузоподьемностью35 тонн.

Більш детальну інформацію, можна отримати у менеджерів за телефонами в розділі – Контакти.